Sıkça Sorulan Sorular


İngiltere Konsolosluğu Gaziantep Tel Bilgisine Nereden Ulaşılır?

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep Tel. bilgisine ulaşmak isteyen bireyler, bu bilgiyle vize başvuruları ve vize türleri ile ilgili kafalarını kurcalayan soruların yanıtlarını alamayacaklarını bilmelidirler.


İngiltere Vizesi Randevu Gaziantep İlinden Alınabilir mi?

İngiltere vizesi randevu Gaziantep ilinden başvuru yapan bireyler tarafından alınabileceği gibi firma uzmanlarıyla başvuru yapmaya karar veren kişiler adına uzmanlarca online olarak da alınabilecektir.


İngiltere Konsolosluğu Gaziantep Nerededir?

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep ilinde nerede bulunduğu ve telefon numarasının ne olduğu vize başvurusu yapacak olan bireylerin işine yarayabilecek bir bilgi değildir.


İngiltere Vize İşlemleri Gaziantep Başvuru Merkezi Nerededir?

İngiltere vize işlemleri Gaziantep Başvuru Merkezi ile iletişime geçerek vize başvurusu ile ilgili bilgi almak isteyen bireyler, böyle bir hizmet alamayacaklarını bilmelidir. Başvuru Merkezi başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin alınması, bunların İstanbul’daki İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesi ile görevlidir.


İngiltere Konsolosluğu Gaziantep İletişim Numarası Nedir?

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep iletişim numarası vize başvuru birimi bulunmaması sebebiyle yoktur.


İngiltere Vize Başvurusu Gaziantep İlinden Yapılabilir mi?

İngiltere vize başvurusu Gaziantep ilinden yapılabileceği gibi, Türkiye’de bulunan diğer 6 ildeki Başvuru Merkezlerinden yapılabilecektir.


İngiliz Konsolosluğu Gaziantep Adres ve Telefon Bilgisi Nereden Elde Edilir?

İngiliz Konsolosluğu Gaziantep adres ve telefon bilgisini edinecek olan bireylere Konsolosluk çalışanları vize türleri, vize başvuru evrakları, vize başvuru dosyası vb. hakkında İngiltere bilgi vermeyecektir.


İngiltere Konsolosluğu Gaziantep Adres Bilgisi Gerekli midir?

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep adres bilgisi başvuru işlemlerinin konsolosluk tarafından kabul edilmemesi sebebiyle büyük bir öneme sahip değildir.


İngiltere Turist Vizesi Gaziantep Şehrinde Nereden Alınır?

İngiltere Turist Vizesi Gaziantep şehrinde Şehitkamil ilçesinde bulunan firma uzmanlarıyla yapıldığı takdirde vize alma ihtimali artırılabilen bir vize türüdür.


İngiltere Vizesi Danışmanlık Gaziantep İlinde Nereden Bulunur?

İngiltere vizesi danışmanlık Gaziantep ilinde arayan bireyler, Değirmiçem Mahallesi, Hüseyin İncioğlu Caddesi, Şehitkamil İlçesinde ofisi bulunan firma ile irtibata geçebilecektir.


Gaziantep'ten İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu ve Başvuru Merkezinin Adresi

Gaziantep’ten İngiltere öğrenci vizesine başvuracak olanlar bilmeliler ki, İngiltere Konsolosluğu’na veya İngiltere Büyükelçiliği’ne gitmenize gerek kalmadan direkt İngiltere vizesi başvuru merkezine müracaat edebilirsiniz.


İngiltere Vizesine Gaziantep’ten Başvuracak Olanların Bilmesi Gerekenler

İngiltere vizesine Türkiye’den başvuracak olan adaylar Teleperformance başvuru merkezine müracaatlarını gerçekleştirmeliler.


İngiltere Vizesine Gaziantep’ten Başvurmak

İngiltere vizesine Gaziantep’ten başvuracak adaylar Teleperformance vize başvuru merkezine müracaat etmeliler.


İngiltere öğrenci vizesi başvuruları sadece Türkiye'den mi yapılmaktadır?

Daha önceden İngiltere vizesi başvurunuz yok ise bu durumda ilk vize başvurunuzu Türkiye'den yapmak durumundasınız.