İngiltere Vize Merkezi Gaziantep İşlemleri


Eklenme Tarihi: 2019-10-12 03:00:56

İngiltere Vize Merkezi Gaziantep işlemleri, vize prosedürlerinin tamamlanmasından sonra randevu alınarak başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin teslimi olarak söylenebilir.

İngiltere Vize Merkezi Gaziantep ilinden başvuru yapacak olan kişilerin vize değerlendirme işlemlerinin başlayabilmesi için İngiltere vizesi başvuru harcının yatırılması, vize başvuru formunun doldurulması, vize türünün şartlarının sağlandığını kanıtlayan belgelerin koyulacağı başvuru dosyasının titizlikle hazırlanması ve Başvuru Merkezinden randevu alınması gereklidir. İngiltere Vize Merkezi Gaziantep randevusu gün ve saatinde başvuru dosyası, parmak izi ve biyometrik fotoğraf teslim edilir. İngiltere vize değerlendirme süreci ortalama 15 iş günü sürmektedir. İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna göre daha uzun sürebilecek olan bu vize değerlendirme sürecinin sonucunun olumsuz olması halinde vize reddine itiraz yolları kullanılabilecektir. Vize reddi alan bireyler alanında uzman danışmanlardan destek alarak vize reddine itiraz etmesi vize reddi sonucunun olumluya çevrilmesi ihtimalini artırabilecektir. Firma uzmanlarıyla irtibata geçerek vize başvuru işlemlerinize başlayabilir, vize reddi aldıysanız vize reddine itiraz başvurusunu zaman kaybetmeden başlatabilirsiniz.

İngiltere Vize Merkezi Gaziantep başvuru prosedürleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Başvuru sahipleri bireysel olarak yapacakları başvurularda internetten veya alanında uzman olmayan bireylerden edindikleri bilgilerle değil, İngiltere vizesi alanında uzmanlaşmış kişilerden destek alınması önerilmektedir. Vize prosedürleri; başvuru harcının yatırılması, gerekli belgelerin toparlanması ve tercümesi gereken belgeler varsa tercümelerinin yapılmasından sonra uzmanlarca başından sonuna kadar takip edilen başvurunun randevusu, kişiye uygun gün ve saate alınacak; başvuru sahibi de randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde hazır bulunup biyometrik bilgileri ve fotoğrafını teslim edecektir. Başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde bireylere iletilebilecektir. Başvuru sonucunuz olumsuz olursa, İngiltere Konsolosluğu’nun yazdığı vize reddi mektubunda yazan nedenler incelenerek uzmanlarca Vize Reddine İtiraz başvurusu yapabilmek için ek belgeler talep edilebilmektedir. Böylece olumsuz sonucunuz olumluya çevrilebilmektedir.

İngiltere Vize Merkezi Gaziantep konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren firma Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerini ziyaret edebilirler veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerine hemen başlayabilirler. İngiltere Vizesi Başvuru Merkezleri Adana, Antalya, Ankara, Antep, İzmir, Bursa, İstanbul şehirlerinde bulunmaktadır. Firma 2006 yılından beri İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere vizesi retlerine itiraz konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir müşavirlik şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış firma danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Vize Merkezi Gaziantep İşlemleri" sayfası 804 defa okundu