Gaziantep'ten İngiltere Vizesi Başvurusu


Eklenme Tarihi: 2019-10-16 09:38:07

Gaziantep’te ikamet eden ve İngiltere Vizesine başvuracak olan adaylar başvuruyu gerçekleştirmek için Ankara’ya veya İstanbul’a gitmek zorunda değillerdir.

Gaziantep’ten İngiltere vizesine başvuracak olan adaylar başvurularını Ankara’daki İngiltere Büyükelçiliğine veya İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğuna müracaat ederek gerçekleştirebileceklerini zannedebilirler. Ancak bu yanlıştır çünkü diğer şehirlerde ikamet eden Türk vatandaşları gibi Gaziantep’ten İngiltere vizesine başvuracak olan kişilerin de başvuru yapması gereken yer Teleperformance İngiltere vizesi başvuru merkezidir.

Gaziantep Türkiye’nin Doğu bölgesindeki tek Teleperformance İngiltere vizesine başvuru merkezine sahip olan şehirdir. Dolayısıyla Doğu bölgesinde ikamet eden Türk vatandaşları Gaziantep’teki Teleperformance başvuru merkezine İngiltere vizesi başvuru dosyalarını teslim edebilirler, Ankara’ya veya İstanbul’a gitmek zorunda kalmazlar. Ancak başvuruda bulunabilmek için öncelikle randevunuzun olması gerekmektedir. Artık 7 şehirde de bulunan İngiltere vizesi başvuru merkezleri (Gaziantep , Adana, Ankara, İstanbul,İzmir,Antalya ve Bursa) İngiltere’ye gitmek isteyen vatandaşlar için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Her çeşit İngiltere vizesive İngiltere ile ilgili her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarla iletişime geçiniz.

"Gaziantep'ten İngiltere Vizesi Başvurusu" sayfası 2320 defa okundu